Отзывы и рекомендации на Бюро переводов "Центральное" | Бюро переводов Центральное
фото
фото
фото
фото

Рекомендательные письма от компаний

Рекомендации клиентов

Только у нас Вы можете послушать "живые" отзывы наших клиентов!

Отзывы


 • Марина

  Ми безмежно вдячнi Вам за Вашу роботу. Все отримали в срок, всі документи підійшли на воз’єднання сім’ї в Італія, свідоцтво про народження мого сина та витяг про одиноку маму. Синуля вже з нами. То ж хочеться висловити слова подяки за ваше прекрасне ставлення та терпiння до кожного з нас. Ви уважно вислуховуєте кожного, і ми вас за це поважаємо та цiнуемо. Ми хочемо сказати багато слів подяки. Нехай удача завжди супроводжує вас по життю, а фортуна посміхається. На вашому шляху зустрічаються тільки хороші люди. Бажаемо вам від душі любити свою роботу, щоб ви завжди допомагали людям, а праця була тільки в радість !!! Щиро дякуємо!

 • Яна

  Делала справку о несудимости и ее перевод на чешский присяжным переводчиком. Все очень быстро (сделала заказ 27.07, документы были готовы уже 07.08 + день на пересылку). Контакт поддерживают постоянно (я переписывалась исключительно имейлами, мне так удобнее было), очень оперативно отвечают. Прекрасное бюро, спасибо большое.

 • Roman

  Заказывали апостиль на нотариальную доверенность и перевод специальным польским переводчиком. Сам апостиль обошелся недорого, а вот перевод у присяжных переводчиков вышел дорогой, порядка 2000 грн. Но деваться некуда, в Польше просили именно этим специальным переводчиком, поэтому заказал.

 • Роман

  Замовляв процедуру підтвердження диплому, який отримав в Польщі, таке дивне слово нострифікація. Після завершення навчання повернувся в Україну і для працевлаштування потрібно було надати таку бумагу. Бюро перекладів центральне знайшов в інтернеті, подзвонив, все проконсультували, які документи куди відправляти. Я навіть думав їхати в Київ особисто, але на щастя можна все було зробити за допомогою Нової пошти та приватбанку, це дуже зекономило мій час, оскільки ми з дружиною нещодавно стали батьками і мені не хотілось витрачати зайвий час на подорож. Однозначно рекомендую!

 • Мария

  Нужен был срочно перевод паспорта с английского для росписи в ЗАГСе, все очень срочно потому как были с женихом в Киеве только на один день. В бюро центральное просто зашли с улицы увидели вывеску. Все сложилось замечательно, нотариус согласился принять наш перевод без очереди и девочки прямо там на месте нам перевели и все заверили. Большое спасибо за хорошее отношение!

Оставить отзыв

Ваш email не будет опубликован.


фото