Доставка і пересилання документів

У наш час важливо не місцезнаходження, а комунікації!

В наше время важно не местоположение, а коммуникации!
В наше время важно не местоположение, а коммуникации!

Наша компанія цінує своїх клієнтів і намагається максимально зекономити Ваш час. Якщо у Вас немає можливості або часу приїжджати в наш офіс за готовими документами, Ви можете замовити послугу доставки документів по Києву, Україні та в інші країни близького та далекого зарубіжжя.

 

За 20 років практики у нас напрацювалася ефективна система «дистанційної» роботи з замовниками. Ми завжди на зв’язку по електронній пошті, телефонам, скапу, вайберу чи ватсапу!

При оформленні замовлення на суму від 5000 грн. і вище ми відправимо Вам документи по Києву або Україні в будь-яке зручне для Вас відділення Нової Пошти безкоштовно!
В наше время важно не местоположение, а коммуникации!

Якісна упаковка для збереження Ваших документів

Ми піклуємося про цілісність Ваших документів, тому використовуємо різного виду упаковку для тонких чи об’ємних посилок:

 • Спочатку ми покладемо Ваші документи в пластикову папку для паперів на кнопці, яка додасть їм необхідну жорсткість і вбереже від попадання вологи. Вона багаторазова, і Ви зможете її потім використовувати при роботі з документами.
 • Якщо документів небагато, для тонких посилок найкраще підходить картонний конверт Нової Пошти. Він добре зберігає форму і не дозволяє документам пом’ятися або порватися.
 • Якщо кількість документів велика, ми використовуємо бандерольний конверт з пухирчатою плівкою всередині, який добре захищає посилку від механічних пошкоджень.

Ця упаковка дозволить Вашим документам витримати транспортування кур’єрською службою і зберегти зовнішній вигляд.

Ми беремо витрати такої упаковки на себе, тобто для Вас ця послуга буде повністю безкоштовна!

Отримання документів у Києві

Получение документов в Киеве
Получение документов в Киеве

Ви завжди можете забрати своє замовлення в нашому офісі. Адресу і карту розташування офісу Ви можете знайти у розділі Контакти. Години роботи – в будні дні з 10.00 до 19.00.

 

Автомобільні пробки в Києві, особливо в годину пік, не завжди дозволяють приїхати до нас в офіс. У таких ситуаціях ми можемо Вам запропонувати скористатися послугами Нової Пошти. У цій компанії дотримуються недорогої цінової політики. Вартість доставки стандартного пакета документів (до 0,5 кг) від 45 грн.

 

Якщо Вам важливо забрати готове замовлення у поза робочий час, наша компанія оформить послугу зберігання документів на відділенні Нової Пошти № 140, за адресою: м Київ, вул. Софіївська 17/15 (робочі години з 8:00 до 21:00, пн-пт. та в суботу з 9:00 до 18:00). Вартість послуги цілком демократична – 16 грн.

Получение документов в Киеве

Доставка документів по Україні

Доставка документов по Украине
Доставка документов по Украине

Якщо Ви живете не в Києві, Вам немає необхідності витрачати час і гроші, щоб їхати в інше місто і особисто привозити свої документи. За допомогою кур’єрських служб доставки Ви можете переслати нам свої документи і отримати готове замовлення практично в будь-якому місті України. Ми працюємо з кількома провідними кур’єрськими службами, послуги яких готові Вам запропонувати. Багаторічний досвід роботи з цими службами показує їх надійність і ефективність.

 

Якщо Ви перебуваєте в Україні, оптимальним варіантом доставки є кур’єрська служба Нова Пошта. Вартість доставки складе 45-60 грн., термін доставки 1-2 дні.

 

На сьогоднішній день ця служба пропонує найбільш розгалужену мережу відділень у всіх великих, невеликих і навіть дуже маленьких містах України. Вартість доставки також досить демократична, тариф залежить від віддаленості кожного конкретного населеного пункту.

Для відправки Вам документів по Україні від Вас необхідна наступна інформація:
 • ПІБ одержувача
 • контактний номер телефону
 • Місто
 • Адреса доставки або номер відділення кур’єрської служби

Доставка документов по Украине

Доставка документів за кордон

Доставка документов за рубеж
Доставка документов за рубеж
Увага! Висилати за кордон паспорти ЗАБОРОНЕНО.

Ми пропонуємо на вибір кілька варіантів відправки документів в залежності від ціни і термінів доставки.

 

Хорошим варіантом доставки бізнес класу середнього цінового діапазону є кур’єрська служба FedEx. У цій кур’єрській службі найбільш оптимально поєднується цінова політика і термін доставки. Жорстких обмежень на види документів, які підлягають пересилці, в цій компанії немає. Ви можете відправити практично будь-які документи, крім паспорта.

 

Якщо у Вас є жорстке обмеження по термінах доставки, найкраще скористатися послугами експрес-пошти DHL. Ця компанія характеризується дуже стислими термінами доставки, але Вам необхідно буде витратити значну суму на відправку. Якщо для Вас важливі терміни і максимальні гарантії, радимо вибрати саме DHL. Як і в службі FedEx, Ви можете відправити практично будь-який документ, крім паспорта.

Для відправки Вам документів за кордон від Вас необхідні:
 • ПІБ одержувача
 • контактний номер телефону за кордоном
 • адреса доставки (включно з містом та індексом)

Будь ласка, надайте нам зазначену вище інформацію латинськими буквами!

Відправка готових замовлень за межі України здійснюється тільки після оплати їх відправником. Відповідно, при оформленні замовлення наш менеджер включить вартість доставки документів у вартість замовлення.
Доставка документов за рубеж

Умови і правила відправки документів

Условия и правила отправки документов
Условия и правила отправки документов

Перед відправкою документів в обов’язковому порядку зв’яжіться з нашими менеджерами та узгодьте терміни і вибір конкретної експрес-пошти!

Ми не приймаємо та не відправляємо документи Укрпоштою! Також ми не приймаємо документи, якщо вони були відправлені іншою кур’єрською службою без узгодження з нами!

Примітки:

 1. Наша компанія не несе відповідальність за роботу і виконання зобов’язань кур’єрськими службами.
 2. Ми не рекламуємо послуги конкретних компаній, а даємо оцінку їх роботи на підставі довгострокового досвіду співпраці.
 3. Ми не заробляємо на доставці Ваших документів! Ви в будь-який момент можете уточнити вартість відправки документів у менеджера відповідної кур’єрської служби.
 4. Якщо Ви хочете скористатися послугами іншої кур’єрської служби, Вам необхідно самостійно зв’язатися з цією службою, уточнити їх тарифи і погодити з нами час їх приходу і інші формальності.
 5. Відправка документів за кордон або по Україні при сумі замовлення до 5000 грн. здійснюється за рахунок клієнта.
 6. При відправці документів ми визначаємо оголошену вартість відправки такою як вартість замовлення (для компенсації цієї суми кур’єрською службою у разі втрати або пошкодження документів) і додаємо відповідну комісію кур’єрської служби до вартості замовлення.
Условия и правила отправки документов
Тільки у нас реальні «живі» відгуки наших клієнтів!

Перевод медицинских документов

слухати -

Переводы и чешский присяжный

слухати -

Оформление документов для посольства

слухати -

Проставление апостилей

слухати -
Компанії-клієнти, які нам довіряють

Швидка оцінка замовлення

Оцінити замовлення
Контакти
Доставка
Акції
Он
лайн
чат