Працюємо з усіма містами і країнами!

У нашій сфері працювати без посередників дешевше

В нашей сфере работать напрямую дешевле
В нашей сфере работать напрямую дешевле

У багатьох людей склався стереотип, що в Києві найвищі ціни. Багато в чому, це так і є, але тільки не у випадку легалізації документів!

 

Більшість замовлень по легалізації та проставлення апостилю, перекладу присяжними і акредитованими перекладачами при посольствах можна зробити тільки в Києві!

 

Тобто. ці замовлення в будь-якому випадку виконуються через київських партнерів (наприклад, через наше бюро перекладів). І нашим колегам в регіонах у вартість замовлення необхідно закласти, крім вартості наших послуг, ще й свій інтерес.

В нашей сфере работать напрямую дешевле

Професійні консультації

Профессиональные консультации
Профессиональные консультации

Крім того, досить часто буває, що у Вашому місті немає професійних бюро перекладів, які спеціалізуються на наданні такого роду послуг. І це зрозуміло, тому що всі міністерства і посольства знаходяться в Києві, і місцеве бюро перекладів просто не має такого обсягу замовлень і, відповідно, практичного досвіду.

Що дуже важливо, ми безкоштовно проконсультуємо Вас по документам, розповімо, як Вам краще вчинити в тому чи іншому випадку.
Профессиональные консультации

Налагоджена дистанційна робота

Отлаженная дистанционная работа
Отлаженная дистанционная работа

У наш час важливо не місцезнаходження, а комунікації! За більш ніж 20 років практики у нас напрацювалася ефективна система «дистанційної» роботи з замовниками. Ваше замовлення буде вести окремий менеджер, який буде тримати Вас в курсі про хід виконання замовлення.

 

Зверніть увагу, у нас є телефони кількох провідних мобільних операторів, скап, вайбер або ватсап. Ви завжди можете зателефонувати своєму менеджеру в робочий час і при цьому не переплачувати за дзвінки на стаціонарні київські телефони. Ми завжди на зв’язку!

Отлаженная дистанционная работа

Доставка документів по Україні та за її межі

Доставка документов по Украине и за ее пределы
Доставка документов по Украине и за ее пределы

Вам немає необхідності витрачати час і гроші, щоб особисто привозити документи до Києва. За допомогою кур’єрських служб доставки Ви можете відправити / отримати документи практично в будь-якому обласному центрі або невеликому містечку України.

 

Менеджери нашого бюро перекладів контролюють виконання замовлення на всіх етапах: від отримання документів в Києві і до відправки готового замовлення до Вас. Ми надаємо номер накладної, по якій Ви зможете відстежити доставку документів на сайті або по телефону в місцевому офісі відповідної кур’єрської служби.

При оформленні замовлення на суму від 500 грн. і вище ми відправимо Вам документи по Україні в будь-яке зручне для Вас відділення Нової Пошти безкоштовно!
Підводячи підсумок, можна сказати наступне. Працюючи з нами, Ви отримаєте професійну консультацію по документам у Вашій ситуації, а також, в порівнянні з місцевими бюро перекладів, для Вас це буде дешевше і швидше!
Доставка документов по Украине и за ее пределы
Тільки у нас реальні «живі» відгуки наших клієнтів!

Перевод медицинских документов

слухати -

Переводы и чешский присяжный

слухати -

Оформление документов для посольства

слухати -

Проставление апостилей

слухати -
Компанії-клієнти, які нам довіряють

Швидка оцінка замовлення

Оцінити замовлення
Контакти
Доставка
Акції
Он
лайн
чат