Варіанти оплати

Оплата готівкою

Оплата наличными
Оплата наличными

Наше бюро перекладів намагається йти назустріч побажанням клієнтів і зробити оплату своїх послуг зручним для клієнта способом.

 

Зробивши замовлення у нас в офісі, Ви можете відразу ж оплатити його вартість готівкою в гривнях. Будемо раді бачити Вас в нашому офісі з 9.00 до 19.00 в будній день. Адресу і карту розташування офісу Ви можете знайти у розділі Контакти.

Оплата наличными

Оплата на рахунок Приватбанку або Монобанку

Оплата на счет Приват-банка или Монобанка
Оплата на счет Приват-банка или Монобанка

Якщо Ви є власником картки Приватбанку, Ви можете зробити платіж, не виходячи з офісу або будинку по системі Приват24. Переваги такого платежу – швидке зарахування грошей на рахунок (протягом 15 хвилин), простота і зручність оплати.

 

Власник карти Монобанку може перевести гроші швидко і без втрати відсотків з додатку Монобанку або через термінал IBox .

 

Якщо Ви не є власником картки Приватбанку або Монобанку, Ви можете здійснити платіж через один з численних платіжних терміналів.

 

Для запиту реквізитів по оплаті, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Оплата на счет Приват-банка или Монобанка

Оплата за безготівковим розрахунком

Оплата по безналичному расчету
Оплата по безналичному расчету

Цей варіант оплати, в першу чергу, цікавий компаніям, які відносять оплату наших послуг по бухгалтерії на витратну частину. Для таких випадків наша компанія надає можливість оплати за безготівковим розрахунком на рахунок СПД ФО 3-ї групи, яка оплачує податок в розмірі 5% (не платник ПДВ) і має право працювати з юридичними особами.

 

Крім того, при замовленнях від 5 000 грн. і вище ми можемо прийняти оплату наших послуг на юридичну особу (платник ПДВ).

 

Для уточнення деталей, будь ласка, зв’яжіться з нами у зручний для Вас спосіб.

Оплата по безналичному расчету

Оплата з-за кордону

Оплата из-за рубежа
Оплата из-за рубежа

Найбільш швидкий спосіб переказу грошей з-за кордону – системи грошових переказів PaySend, Western Union, Цей спосіб оплати потрібно вибирати в тому випадку, якщо у Вас термінове замовлення, і Ви хочете, щоб гроші були гарантовано отримані нами в день відправки або максимум на наступний день.

 

Іншим варіантом оплати може бути сервіс переказу грошей з однієї картки на іншу. Наприклад, Portmone або інший зручний Вам платіжний сайт. Комісія за переказ зазвичай складає 1% від суми переказу. Недолік цього варіанту – затримка в надходженні грошей на рахунок, яка може становити до 5 днів!

 

Будь ласка, зв’яжіться з нашими менеджерами для обговорення варіантів перекладу грошей з-за кордону.

Оплата из-за рубежа
Тільки у нас реальні «живі» відгуки наших клієнтів!

Перевод медицинских документов

слухати -

Переводы и чешский присяжный

слухати -

Оформление документов для посольства

слухати -

Проставление апостилей

слухати -
Компанії-клієнти, які нам довіряють

Швидка оцінка замовлення

Оцінити замовлення
Контакти
Доставка
Акції
Он
лайн
чат