Як відновити свідоцтво про народження

Відновлення свідоцтва про народження в Україні – гарантії, вартість і терміни

акції переклади акції бюро перекладів
Бюро перекладів Центральне співпрацює безпосередньо з органами юстиції та багато років успішно допомагає отримувати дублікати свідоцтва про народження в Україні і за її межами. Ми допоможемо отримати повторний документ в найкоротші терміни і за прийнятною ціною!

Переваги і гарантії отримання дубліката документа від бюро перекладів Центральне

Преимущества и гарантии нотариальных переводов от бюро переводов Центральное
 • Ми працюємо якісно
 • Ми працюємо недорого
 • Ми працюємо для Вас
Преимущества и гарантии нотариальных переводов от бюро переводов Центральное
 • Ми працюємо якісно
 • Ми працюємо недорого
 • Ми працюємо для Вас
 1. Безкоштовні консультації щодо питання «як відновити втрачене свідоцтво про народження».
 2. Пряма співпраця з органами РАЦС.
 3. Можливість апостилювання і консульської легалізації документів.
 4. Переклад на 55 іноземних мов.
 5. Засвідчення перекладу нотаріусом або фірмовою печаткою бюро перекладів.
 6. Ціна за дублікат нижче середньої серед бюро перекладів.
 7. Можливість отримання дубліката свідоцтва про народження на території Російської Федерації.
 8. Можливість сканування готового документа і відправки Вам на e-mail.
 9. Можливість виконання замовлення on-line без Вашої присутності в офісі.
 10. Організація доставки готових документів кур’єрськими службами по Україні та за кордон.
Преимущества и гарантии нотариальных переводов от бюро переводов Центральное
 • Ми працюємо якісно
 • Ми працюємо недорого
 • Ми працюємо для Вас
Тільки у нас реальні «живі» відгуки наших клієнтів!

Перевод медицинских документов

слухати -

Переводы и чешский присяжный

слухати -

Оформление документов для посольства

слухати -

Проставление апостилей

слухати -
Компанії-клієнти, які нам довіряють

Вартість і терміни отримання свідоцтва про народження

Вартість і терміни отримання повторного документа фіксовані. Однак не варто забувати, що ми маємо справу з державними органами України та інших країн колишнього СНД, які видають дублікати документів. Тому, в деяких випадках терміни отримання можуть варіюватися в залежності від роботи конкретного РАЦС.

ПослугаВартість послугиТерміни виконання
Документи РАЦС в Українівід 2900 грн.від 15 робочих днів
Документи РАЦС в Росії150 євро отримання документу + 20 євро переклад довіреності на території РФ + 80 євро пересилання документів у Росію і назадПослуга не надається
Документи РАЦС в Казахстані200 євро отримання документу + 125 євро отримання ІПН у Казахстані (обов'язково) + 140 євро пересилання документів у Казахстан і назадвід 2 місяців
Вартість отримання свідоцтва

Як замовити отримання документа

Щоб замовити послугу відновлення свідоцтва про народження Україна, зв’яжіться, будь ласка, з нашими менеджерами у зручний для Вас спосіб.

 

Ви можете:

Для швидкої і якісної оцінки Вашого замовлення, будь ласка, дотримуйтеся наступних інструкцій:
 1. * Для попереднього аналізу і уточнення можливості витребування вишліть нам скан-копію або фото старого свідоцтва про народження в хорошій якості.
 2. У запиті вкажіть, для якої країни Ви готуєте документи.
 3. Якщо крім отримання дубліката документа Вам потрібні додаткові послуги (апостиль, переклад, завірення перекладу нотаріусом, легалізація), також вкажіть це в запиті.

* Якщо у Вас немає копії або фотографії старого свідоцтва про народження, можна вислати нам докладну інформацію: ПІБ людини, ПІБ батьків, дата і місце народження, дата і місце видачі документа.

Как заказать услугу

Швидка оцінка замовлення

Заповніть наведену нижче форму, і ми оцінимо Ваше замовлення максимум за 20 хвилин!

Наші фахівці підкажуть Вам, як отримати дублікат свідоцтва про народження Київ у Вашій ситуації. Для цього зв’яжіться з нами зручним для Вас чином.

Якщо сума Вашого замовлення буде більша ніж 5000 грн., ми доставимо Вам документи Новою Поштою безкоштовно!

Зверніть увагу на наші акції – вартість Вашого замовлення може бути дешевша!

Оцінити замовлення
Контакти
Доставка
Акції

В яких випадках потрібно отримувати дублікат документа

В каких случаях нужно получать дубликат документа
В каких случаях нужно получать дубликат документа

Перший документ, який отримує людина – свідоцтво про народження. У ньому вказуються ПІБ, персональні дані батьків і номер актового запису, який містить всю інформацію про нового громадянина або громадянку України. Саме номер актового запису є дуже важливим і необхідним атрибутом, який дозволяє отримати повторне свідоцтво про народження.

Отримати новий документ ми можемо тільки згідно з інформацією, яка вказана в існуючому актовому записі. Якщо Ви хочете змінити сам актовий запис, такі зміни можливо внести тільки особисто, пройшовши передбачену законом процедуру.

Можливість отримати новий документ вкрай важлива для батьків дітей, так як до отримання паспорта це єдиний документ, що посвідчує особу людини. Зазвичай повторний документ видають одному з батьків дитини або довіреній особі.

 

Найпоширенішими причинами повторного отримання є втрата свідоцтва про народження, викрадення документа, ламінація або псування зовнішнього вигляду. Але іноді, навіть при наявності оригіналу, потрібно отримати документ нового зразка.

 

Отримання повторного документа може бути необхідно, якщо:

 • офіційна установа вимагає надати документ, виданий більш свіжою датою;
 • офіційна установа, куди буде надано документ, формально не вимагає його міняти, але для проходження подальших процедур з документом (проставлення апостиля, консульська легалізація, засвідчення при посольстві і т.п.), потрібно буде отримувати документ нового зразка.
Дублікат свідоцтва про народження має таку ж юридичну силу, що і оригінальний документ.
В каких случаях нужно получать дубликат документа

Де отримати свідоцтво про народження

Где восстановить свидетельство о рождении
Где восстановить свидетельство о рождении

Отримання нового свідоцтва відбувається виключно на території тієї країни, де був виданий документ. Наприклад, не можна отримати повторне свідоцтво про народження, видане в Росії, на території України.

Якщо втрачено свідоцтво про народження України, то і відновлювати документ потрібно в Україні, навіть якщо власник документа вже поміняв громадянство або постійно проживає на території іншої країни і має посвідку на проживання.

В Україні повторні документи видають органи реєстрації актів громадянського стану (скорочено РАГС), але багато хто звично використовують формулювання «органи реєстрації актів цивільного стану» (скорочено РАЦС).

 

Постійне питання наших клієнтів – де отримати дублікат свідоцтва про народження. На сьогодні в Україні існує єдиний державний реєстр, де зберігається вся інформація про наявні актові записи. Це означає, що для отримання дубліката свідоцтва Ви можете написати заяву і звернутися в будь-який міський районний РАЦС, незалежно від початкового місця видачі документа і місця Вашої реєстрації. Однак, це може вплинути на терміни видачі повторного документа, так як РАЦС повинен дати відповідний запит в регіон, де був виданий первинний документ.

Где восстановить свидетельство о рождении

Як відновити свідоцтво про народження СРСР

Как восстановить свидетельство о рождении СССР
Как восстановить свидетельство о рождении СССР

Процедура відновлення свідоцтва про народження СРСР залежить від республіки або країни, в якій воно було видано:

 

1. Свідоцтво було видано на території сучасної України (колишня УРСР, за винятком території Криму і непідконтрольних на даний момент територій Донецької і Луганської областей). Порядок отримання документа наведено в попередньому розділі.

 

2. Документ був виданий на території колишніх союзних республік (РРФСР, Казахська РСР, Узбецька РСР та інші). В цьому випадку власнику документа самостійно або третій особі на підставі доручення необхідно на території відповідної країни, де був виданий вихідний документ, звернутися до компетентних органів із запитом.

 

Заявнику або довіреній особі необхідно написати заяву і виконати всі процедури, які передбачені поточним чинним законодавством даної країни, сплатити необхідні мита і отримати готовий документ. Зверніть увагу, що в даному випадку ми, по суті, розглядаємо питання «як отримати дублікат свідоцтва про народження в іншій країні», оскільки порядок дій може істотно відрізнятися від того, який передбачений в Україні. Теоретично, можна також звернутися за відновленням документа в посольство України, але цей варіант дуже довгий, і немає ніяких гарантій, що документ в результаті буде отримано.

 

3. Свідоцтво було видано в дипломатичних представництвах країн Варшавського договору, так звані «країни колишнього соц. табору». Найчастіше ми стикалися з документами з НДР, Угорщини та Польщі. Як відновити свідоцтво про народження дорослої людини в такій ситуації?

 

З одного боку, документ повинен видаватися на території тієї країни, де він був виданий в перший раз, а, з іншого боку, НДР вже не існує, а сучасні Польща, Угорщина та інші країни не володіють такою інформацією. Відповідь на це питання досить проста – всі архіви були передані в Москву, і отримати повторний документ можливо, якщо є копія вихідного документа. Процедура буде повністю ідентична процедурі відновлення на території Російської Федерації.

Бюро перекладів Центральне має багаторічний досвід співпраці і великі контакти на території колишніх республік СРСР. Якщо Вам необхідна допомога, звертайтеся до наших менеджерів. Вас проконсультують безкоштовно!
Как восстановить свидетельство о рождении СССР

Які документи потрібні для відновлення свідоцтва про народження

Какие документы нужны для восстановления свидетельства о рождении
Какие документы нужны для восстановления свидетельства о рождении

Формально власнику документа необхідно надати:

 • паспорт громадянина України (для негромадян є окремі нюанси);
 • заповнену анкету-заяву із зазначенням всіх відомих даних про ПІБ батьків, дату народження, номер актового запису;
 • квитанцію про сплату обов’язкового державного мита.

У деяких ситуаціях для отримання дубліката можуть знадобитися додаткові документи (наприклад, свідоцтво про шлюб). Цю інформацію краще уточнювати в кожному конкретному випадку.

Какие документы нужны для восстановления свидетельства о рождении

Довіреність на відновлення свідоцтва про народження

Доверенность на восстановление свидетельства о рождении
Доверенность на восстановление свидетельства о рождении

Якщо власник не має можливості або бажання самостійно звернутися до відповідних органів РАЦС, він повинен буде оформити офіційну нотаріальну довіреність на іншу людину, яка буде виступати представником власника документа в органах РАЦС.

 

Довіреність можна оформити у будь-якого нотаріуса в Україні. Наша компанія працює з декількома перевіреними нотаріусами, які зможуть оперативно допомогти з оформленням доручення на представників нашої компанії, які будуть фізично отримувати документ.

 

Згідно законодавств у України, звернутися в РАЦС можуть:

 • повнолітні громадяни України
 • довірені особи
 • близькі родичі
 • батьки, усиновителі та опікуни, а також органи опіки
 • представники органів державної влади (виконавча служба, судові органи)
Якщо власник документа знаходиться на даний момент за кордоном і не має можливості приїхати в Україну для оформлення доручення, ми обов’язково проконсультуємо наших співвітчизників, як відновити свідоцтво про народження в Україні в найкоротші терміни виходячи з конкретної ситуації. Наш Вайбер +380673226777, телефонуйте!
Доверенность на восстановление свидетельства о рождении

Як отримати дублікат свідоцтва про народження Україна

Как восстановить свидетельство о рождении
Как восстановить свидетельство о рождении

Дуже часто ми стикаємося з запитами наших клієнтів: як відновити свідоцтво про народження Україна, де і як зробити дублікат свідоцтва про народження.

Найважливіший момент, який істотно полегшує відновлення втраченого свідоцтва – це наявність копії (ксерокса) документа!

У разі, якщо втрачено свідоцтво про народження (тобто на руках немає оригіналу документа), але у Вас є ксерокопія, скан або фото, можна звернутися в будь-який зручний для Вас РАЦС. Вам необхідно уточнити години прийому державної установи, виділити час для походу в РАЦС і пройти певну бюрократичну процедуру відновлення.

 

Дещо складніше виглядає процедура, якщо у власника документа немає ні копії, ні даних про номер актового запису. Проте, і в такій ситуації є вихід! Для початку необхідно уточнити в архіві того РАЦС, де видавали початковий документ чи є у них ці дані. Якщо дані актового запису збереглися, то можете спокійно звертатися в РАЦС. Він видасть повторний документ, але бюрократії і витраченого часу буде потрібно більше, ніж при звичайній процедурі. Якщо ж даних немає, необхідно подавати спеціальні запити в центральний архів, де зберігаються дані про народження.

Бюро перекладів Центральне в Києві допоможе Вам уникнути витрати часу, а також простою в чергах. Ми допоможемо витребувати новий документ за прийнятною ціною і в найкоротші терміни!

У деяких ситуаціях органи РАЦС можуть відмовити у видачі дубліката. На це є кілька законних підстав:

 1. В архівах РАЦС відсутній актовий запис. Таке явище найбільш характерно для старих документів, виданих в до – і повоєнний час.
 2. Якщо заявник не зміг підтвердити свою особу.
 3. Якщо заявник позбавлений батьківських прав (у разі отримання свідоцтва на дитину).
 4. Якщо заявник не має повноважень отримувати дублікат (не є близьким родичом або не має довіреності).
У разі неправомірної відмови попросіть співробітників РАЦС оформити причини відмови в письмовій формі. У складних ситуаціях іноді потрібно звертатися в суд.

Якщо Ви хочете відновити документ і не знаєте, що робити, якщо втратили свідоцтво про народження, в тому числі і на території колишніх республік СРСР, ми зможемо:

 • допомогти отримати новий документ
 • виконати подальшу легалізацію або апостилювання документа на території відповідної держави
 • зробити переклад на іноземну мову і завірити його нотаріально

Також ми проконсультуємо Вас з наступних питань:

 • як відновити свідоцтво про народження дитини
 • як отримати копію свідоцтва про народження

Якщо Вас цікавить апостиль на документи, ласкаво просимо у розділ Апостиль!

Как восстановить свидетельство о рождении
Он
лайн
чат