Нас рекомендують

Добре слово і Кішці приємно! :)

Ми, звичайно ж, Адмірала від бомби не рятували, але свою роботу виконуємо якісно і в строк! На знак подяки, клієнти бюро перекладів Центральне не лінуються і залишають відгуки про нашу роботу.

На цій сторінці ми публікуємо перелік компаній, наших постійних клієнтів, а також рекомендації від людей, яким ми допомогли поставити апостиль, перекласти документи з нотаріальним завіренням, отримати візу та ін.

Ми будемо намагатися, щоб Ви залишили такий же відгук!

Компанії-клієнти, які нам довіряють
Тільки у нас реальні «живі» відгуки наших клієнтів!

Перевод медицинских документов

слухати -

Переводы и чешский присяжный

слухати -

Оформление документов для посольства

слухати -

Проставление апостилей

слухати -
Відгуки
Залишити відгук

Дмитрий

Обращался по поводу перевода свидетельства о браке с украинского на английский язык. Сделали качественно и в кратчайшие сроки. Спасибо большое!

Анна

Дякую, що змогли дуже швидко поставити апостілі на документи. Завжди відповідали на листи швидко. Це все при постійних відключеннях світла та обстрілах. Якщо чесно, я вже подумки змирилася, що вчасно нічого не буде і це було б повністю зрозуміло, але ніі, ви зробили все вчасно. Задоволена роботою з вами. При потребі буду звертатися саме до вас.

Olena K.

Дуже задоволена! В Європі таких швидких і якісних послуг не знайти! Комунікація на вищому рівні. Як клієнт почуваєш себе у надійних руках. Звернулася за рекомендацією сестри і сама буду далі радити всім. Ще раз щиро дякую!

Алексей

Большое спасибо, оперативно сделали все переводы, были всегда на связи и отвечали на все вопросы.

Даниил

Спасибо большое!!! Сделали перевод даже быстрее оговоренных сроков. Цена за такие сроки супер. Всем рекомендую

1 2 3 57
Залишити відгук
Он
лайн
чат